Venku prší...

24. září 2009 v 18:06 | Maggie |  Moje kecy

Bolí mě v krku. A to fest. A taky se mi nechce zítra do školy. Zdám se vám divná? Taky si tak připadám.

Dneska to byla nuda, nuda a nuda. Čeština furt stejná, abych řekla pravdu, jsem na toho učitele čím dál tím alergičtější. ZSV je úžasný předmět nebo spíš opravdu skvělá učitelka. Přijde mi, že je jedna z mála učitelek/ů, kterých si můžu vážit. Umí nám to skvěle vysvětlit, podat a přitom se chová úplně normálně. Chápejte, mluví s váma, jako by byla vaše mamka. Ne v tom smyslu, že by nás neustále poučovala, ale bere nás v podstatě jako sobě rovné. To se mi líbí, hned tak někdo to neumí...

Ach, biologie. V normální hodině sranda, takového učitele bych přála každému. V laborky taky pohoda, třikrát jsme s Petrem vzali vadný mikroskop a pak zase nešla otevřít zásuvka, takže jsme se furt stěhovali po třídě. Když jsme nakonec přišli na to, že to, na co celou hodinu čučíme není buňka ale bublina, tak zazvonilo :D. Budu ten protokol od někoho muset opsat. Mám chuť zaškrtit pár spolužáků, většinu učitelů a pak kamarádku, která na mě přes celý autobus zaječí, jestli jezdím takhle každý týden. Chápete to? Já ne.

Pro dnešek unavená
a pesimistická Maggie


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je lepší jako Jane Seymour?

Annabelle Wallis
Anita Briem

Komentáře

1 Lena Lena | Web | 24. září 2009 v 20:37 | Reagovat

taky mě bolí v krku.... dneska je to přesně týden, co to začalo... ale musim to přechodit, i když je mi jasný, že to určitě není dobře.
Potom - my máme skvělého češtináře, sice náročného, ale já ho mám ráda a to samý platí o učitelce ze ZSV, která nás má mimochodem i z aj=D a navíc - ti dva jsou bratránek a sestřenka a jich dvou si na celé škole važím nejvíc:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama