Rozum a cit (2008)

6. února 2010 v 19:11 | Maggie |  Rozum a cit 2008
Klikla jsem v administraci na komentáře a smazal se mi článek. Nu což, zveřejňuju to znova :-)

Originální název: Sense and Sensibility

Režie: John Alexander

Scénář: Andrew Dawies

Hrají: Hattie Morahan, Charity Wakefield, Janet McTeer, David Morissey, Dan Stevens, Dominic Cooper, Lucy Boynton, Linda Bassett, Mark Williams, Claire Skinner, Anna Madeley,..

O seriálu: Anglie počátku 19. století: krajina podobná parku, domácká sídla a v nich šťastní a laskaví lidé. Ale všechno není tak idylické, jak to vypadá. paní Dashwoodová se svými třemi dcerami - Elinor, Marianne a Margaret - se po manželově smrti musí vystěhovat právě z takového útulného sídla. Nový domov najde u vzdáleného příbuzného, starosti se dvěma dcerami na vdávání jí však zůstanou. Naštěstí najde v rozumné Elinor zalíbení bohatý a laskavý Edward Ferras, zatímco o vznětlivou Marianne projeví zájem ušlechtilý plukovník Brandon. Elinor však zjistí, že Edward je tajně zasnouben s jinou a Marianne před uzavřeným nápadníkem popřeje sluchu raději romantickému dvoření povětrného Willoughbyho. Vypadá to, že zlomená srdce už nikdo nenapraví...

Moje hodnocení: /5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KulSalf KulSalf | E-mail | Web | Pondělí v 11:52 | Reagovat

Seal armpit delivers inconvenience, pulls. to Postpone visit doctors should not. Seal under the muscle cavity may become dangerous disease. But more often it is consequences regular use deodorants, non-compliance conditions personal hygiene, increased sweating. Inflammation triggers narrow blouse, infected razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/painful-lump-under-armpit>i have a lump under my armpit</a>  
Pain under the arm, redness, lump getting hot? This is the abscess that should cut from the surgeon, then drink medications. initial stage cost solutions, antibacterial drugs. If the ailment is started, shown surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama